دسته
منابع مرتبط با بهداشت عمومی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 18167
تعداد نوشته ها : 601
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
بهنام حاتمي

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با عرض سلام

صبح بسیار زیبای روز یکشنبه، سیزدهم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت

تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی: 

سوره مومنون، بخش پایانی آیه 109

رَبَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَا وَأَنتَ خَیْرُ الرَّاحِمِینَ ﴿١٠٩﴾

پروردگارا، ای آفریدگار مهربان! و ای مونس تنهایی های ما!، تو خود می دانی که به وجودت و به خدائیت و به حضور همه جائیت ایمان آورده ایم، پس کوتاهی های ما و لغزشها و خطاهای قابل جبران ما را ببخشا و بر ما رحم کن، ای آن که بهترین رحم کنندگانی.  

سوره فرقان، بخش پایانی آیه 74

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ﴿٧٤﴾

 پروردگارا! آن قدر بر خوبی های اعضاء خانواده ما بیفزا که به معنای واقعی، مایه افتخار و نور دیدگان ما باشند و آنقدر توفیق رشد معنوی به ما مرحمت فرما که بتوانیم مدارج عالیه کمال را طی کنیم و به جایی برسیم که در تقوی پیشتاز و سرآمد دیگران باشیم و همواره الگو و اُسوه پرهیزگاری و پرهیزگاران باشیم.

دسته ها :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 با عرض سلام و تسلیت شهادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت، امام علی النقی (ع)

صبح روز شنبه دوازدهم فروردین ماه 1396 شما به خیر و سعادت و سلامت

تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی:

سوره ابراهیم، آیه 41

رَبَّنَا اغْفِرْ لِی وَلِوَالِدَیَّ وَلِلْمُؤْمِنِینَ یَوْمَ یَقُومُ الْحِسَابُ ﴿٤١

پروردگارا! درخصوص حق الناس به مفهوم تصاحب یا ضایع کردن حق دیگران و بخشودگی گناه حاصله، مشروط بر جبران و جلب رضایت فرد متضرر، مطالعه کرده و سعی کرده ایم چنین خطایی را مرتکب نشویم. در خصوص  شرط بخشودگی سایر خطاها و آن چه که حق الله نامیده شده است نیز در قرآن خوانده ایم که قول بخشش گناهانی را داده ای که صرفا از روی ناآگاهی، مرتکب آن شده ایم و در این خصوص نیز با استعانت از پیشگاه کبریائیت سعی در عدم ارتکاب نموده ایم، و اینک ای آفریدگار بخشنده و مهربان، استدعا داریم؛ اولا کمکمان کنی تا هرگز راه صواب را رها نکرده و گرد پلیدی‌ها نگردیم و ثانیا اگر در خصوص بعضی از مسائل، غفلت کرده ایم اولا فرصت جبران و عدم تکرار آن را مرحمت فرمایی و ثانیا در آن روزی که به حساب‌ها رسیدگی می کنند؛ بخشش و غفران خودت را شامل حال ما و پدر و مادر و سایر مومنین بفرمایی.

سوره کهف، بخش پایانی آیه 10

رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَةً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠

آفریدگارا! رحمت و مهربانی ویژه ات را نصیب ما کن و موفقیت و پیروزی را در مسیر فعالیت‌هایمان قرار بده.

 فرازهایی از رهنمودهای انسان ساز دهمین اختر تابناک امامت و ولایت (امام علی النقی – ع -)

* فروتنی آن است که با مردم چنان رفتار کنی که دوست داری با تو چنان باشند. (الکافی، ج2، ص124).

* حسد نیکویی‌ها را نابود می‌سازد و فخر فروشی باعث برانگیختن حسّ دشمنی دیگران میشود و خودپسندی مانع از طلب دانش است و به سوی خواری و جهل فرامی‌خواند، و بخل، ناپسندیده ‌ترین خلق و خوی است، و طمع خصلتی ناروا و ناشایست است (بحارالانوار، ج69، ص199).

* اگر مردم به راه‌های گوناگونی بروند، من به راه کسانی که تنها خدا را خالصانه می‌پرستند را خواهم رفت (بحارالانوار،ج67، ص112).

* از کسی که بر او خشم گرفته‌ای، صفا و صمیمیت مخواه، و از کسی که به وی خیانت کرده‌ای، وفا طلب نکن، و از کسی که به او بدبین شده ‌ای، انتظار خیرخواهی نداشته باش که دل دیگران برای تو همچون دل تو برای آنهاست (بحارالانوار، ج75، ص370).
دسته ها :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با عرض سلام 

صبح بسیار زیبای روز جمعه، یازدهم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت

دعاهای قرآنی:

سوره هود، آیه 47

رَبِّ إِنِّی أَعُوذُ بِکَ أَنْ أَسْأَلَکَ مَا لَیْسَ لِی بِهِ عِلْم وَ إِلَّا تَغْفِرْ لِی وَ تَرْحَمْنِی أَکُن مِّنَ الْخَاسِرِینَ ﴿٤٧

* پروردگارا! ای قادر متعال، به تو پناه می برم از این که دعایی بکنم و از پیشگاه کبریائیت چیزی را بخواهم و بر صحیح نبودن خواسته ام آگاه نباشم. تحت چنین شرایطی اگر مرا نبخشی و بر من رحم نکنی جزو زیانکاران خواهم بود. [دعای حضرت نوح (ع)  آنگاه که اسیر عواطف پدرانه شده بود و برای نجات پسرش دعا می کرد]

* آفریدگارا! در این صبح زیبا تو را به دل شکسته پیامبر اولوالعزم و بزرگوارت حضرت نوح (ع) که فرزند گمراه خود را در حال غرق شدن می بیند و حتی با دعای پیامبرانه خود نمی‌تواند کاری برای او انجام دهد، سوگند می‌دهیم فرزندانمان را به گونه ای هدایت فرمایی که از جاده رحمت و مغفرت خودت خارج نشوند تا اگر دعایی در حق آنان کردیم به هدف اجابت، برسد.

بارالها! در اوّلین شب جمعه ماه رجب که به «شب آرزوها» معروف است بعضی از آرزوهایمان را به حضورت عرضه می‌کنیم تا در صورت صلاحدید، اجابت فرمایی:

·        خدایا! صلح و صفا و امنیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را در سطح جهان برقرار فرما ...

  • پروردگارا! در انتخابات ریاست جمهوری ای که در پیشرو داریم به ما کمک کن تا شایسته ترین فرد ممکن را برای این امر مهم،برگزینیم ...
  • بارالها! مارا از نعمت سلامت جسمی، روانی، اجتماعیو معنوی، در حد اعلای ممکن، برخوردار فرما ...
  • آمُرزگارا! به ما کمک کن تا اگر حق الناسی رامرتکب شده ایم به طور کاملی جبران نماییم و مورد بخشش آسیب دیدگان، که بخششتو را در پی خواهد داشت و شرط لازم آن محسوب میشود، قرار گیریم...
  • مهربانا! به ما توفیق ایمان به ذات اقدس خودت، خودسازی،توانمندی، تقوی و همت والایی را مرحمت فرما تا به عنوان انسان‌هایی ساختهشده، به ساختن جامعه خداپسندانه ای بپردازیم ... 
دسته ها :

`💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌿🍂          

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

🍀 با عرض سلام و تبریک میلاد با سعادت پنجمین اختر تابناک امامت و ولایت، حضرت امام محمد باقر (ع)

صبح بسیار زیبای روز پنج شنبه دهم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت 

تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی: 

🌷 سوره ابراهیم، آیه 38

رَبَّنَا إِنَّکَ تَعْلَمُ مَا نُخْفِی وَ مَا نُعْلِنُ وَ مَا یَخْفَىٰ عَلَى اللَّهِ مِن شَیْءٍ فِی الْأَرْضِ وَ لَا فِی السَّمَاءِ ﴿٣٨﴾ 

🌸 خداوندا! ای آن که از پنهان و آشکار ما باخبری! و چیزی در آسمان و زمین وجود ندارد که بر علم تو پوشیده باشد، ای رازدار آشکار و پنهان ما! ”پندارمان“ را که پنهان است به گونه ای اصلاح فرما که وقتی به صورت ”گفتار“ و ”کردار“، از ما سر میزند و آشکار میشود طوری باشد که همواره در پیشگاهت، رنگ و بوی نیکی داشته باشد و با چهره پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک، جلوه گر شود. 

🌷 سوره ابراهیم، آیه 40

رَبِّ اجْعَلْنِی مُقِیمَ الصَّلَاةِ وَ مِن ذُرِّیَّتِی رَبَّنَا وَ تَقَبَّلْ دُعَاءِ ﴿٤٠﴾

🌸 ای پروردگار قادر متعال؛ از آنجا که نماز، یکی از وسایل ارتباطی ما بندگان با خدای قادر متعال و به منزله پیوستن قطره ای ناچیز به اقیانوس بی انتهای الهی است و به گفته خودت در دیگر آیات قرآن، وسیله و ابزار بازداری از گرایش بسیاری از پلیدیها است، ما را و نسل های بعد از ما را با درک نماز و برپاداری آن به نیکیهای خودت بپیوند و دعاهایمان را اجابت فرما.

🌺 فرازهایی از رهنمودهای انسان ساز امام  محمد باقر (ع):

* حلالخواری و پاکدامنی، برترین عبادت است (بحارالانوار، دار احیاء الترا العربی، ج 75، ص 176).

*  مؤمن، برادر مؤمن است، او را دشنام نمی دهد، از او دریغ نمی کند و به او گمان بد نمی برد (بحارالانوار، دار احیاء الترا العربی، ج 75، ص 176).

* بهترین چیزی را که دوست دارید در باره شما بگویند، در باره مردم بگویید(بحارالانوار ، دار احیاء الترا العربی ، ج 65، ص 152).

* سخن نیک را از هر کسی، هر چند به آن عمل نکند، فرا گیرید (بحارالانوار، دار احیاء الترا العربی ، ج 75، ص 170).

* آن امام هُمام، در فرازهای دیگری از رهنمودهای خود: بر ستم نکردن، خیانت نکردن، کنترل خشم، شاد نشدن از مدیحه گویی، صبور بودن، سود رساندن از دانش خود و نیز عابد بودن، پرهیزگاری، کوشش، راستگویی... و امانت داری تاکید فرموده اند. که امید است این پندارها و کردارهای نیک انسانی در ما پیروان نیز ارتقاء یابد.

❤️🌹❤️🌹

💐🌾🍀🌼🌷🍃 🍂🌹

دسته ها :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با عرض سلام

صبح بسیار زیبای روز چهارشنبه نهم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت

تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی:

سوره اعراف، بخشی از آیه 126

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْرًا وَتَوَفَّنَا مُسْلِمِینَ ﴿١٢٦

 پروردگارا به منظور تحمل سختی ها و پیمودن راه راستی که برایمان مقدر فرموده و توسط پیامبرانت ابلاغ کرده ای به ما صبر و حوصله و تاملی مرحمت فرما و در پایان کار نیز ما را مسلمان از دنیا ببر.

سوره یونس، آیات 85 و 86

عَلَى اللَّهِ تَوَکَّلْنَا رَبَّنَا لَا تَجْعَلْنَا فِتْنَةً لِّلْقَوْمِ الظَّالِمِینَ ﴿٨٥ وَنَجِّنَا بِرَحْمَتِکَ مِنَ الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ ﴿٨٦

ای خداوند مهربان، خودت آگاهی که ضمن تلاش، پشتکار، پایداری و شکیبایی در امور، به منظور دمیدن روح معنویت در کالبد فعالیت‌های فکری و بدنی، به ذات پاکت توکّل کرده ایم و از تو می‌خواهیم که ما را حتی برای ظالمین هم عامل فتنه، قرار ندهی (چه رسد به غیرظالمین) و در عین حال تو را به رحمت واسعه است سوگند می دهیم که ما را از شرّ گروهی که به ذات پاکت ایمان نیاورده اند نجات دهی. 

فرازهایی از رهنمودهای انسان ساز امام  محمد باقر (ع):

الف ـ تو را به پنج چیز سفارش می کنم: 1 ـ اگر مورد ستم واقع شدی ستم مکن، 2 ـ اگر به تو خیانت کردند خیانت مکن، 3 ـ اگر تکذیبت کردند خشمگین مشو، 4 ـ اگر مدحت کنند شاد مشو، 5 ـ اگر نکوهشت کنند، بیتابی مکن . (بحارالانوار ، دار احیاء الترا العربی ، ج 75، ص167).

ب ـ ارزش دانشمندی که از علمش سود ببرند، از هفتاد هزار عابد که فقط به عبادت مشغول باشد بهتر است.
(بحارالانوار ، دار احیاء الترا العربی ، ج 75، ص 173)

ج ـ بر شما باد به پرهیزگاری و کوشش و راستگویی، و ادای امانت به کسی که شما را بر آن امین دانسته است، چه آن شخص، نیک باشد یا بد. (بحارالانوار ، دار احیاء الترا العربی ، ج 75، ص 179)

دسته ها :

`💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌿🍂          

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

🍀 با عرض سلام

صبح بسیار زیبای روز سه شنبه هشتم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت 


تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی: 


🌷 سوره اعراف، بخشی از آیه 47

رَبَّنَا لَا تَجْعَلْنَا مَعَ الْقَوْمِ الظَّالِمِینَ ﴿٤٧﴾ 

🌸 ای پروردگار قادر متعال! و ای مهربان ترین مهربانان، ای که خود، عادلی و از ستم و ستمکاری بیزاری! از پیشگاه کبریائیت در خواست می کنیم که به منّ و کرم خودت،  هیچگاه و تحت هیچ شرایطی ما را جزو ستمگران قرار نده.


🌷 سوره اعراف، بخشی از آیه 89

عَلَى اللَّهِ تَوَکَّلْنَا رَبَّنَا افْتَحْ بَیْنَنَا وَ بَیْنَ قَوْمِنَا بِالْحَقِّ وَ أَنتَ خَیْرُ الْفَاتِحِینَ ﴿٨٩﴾

🌸 پروردگارا، ای خداوند قادر متعال، تو خود آگاهی که؛ ضمن تلاش فکری و بدنی در امور فردی و اجتماعی، به ذات پاک خودت توکل کرده و بدینوسیله بر قدرت لایزالت تکیه نموده و روح معنویت را در جسم و روان خود دمیده ایم و لذا از پیشگاهت درخواست میکنیم؛ با لطف و عنایت خودت آنگونه که رضایتت تامین شود، در روابط اجتماعی ما و سایر افراد جامعه، گشایشی حاصل فرما، به مَنّ و کَرَمت. ای آن که بهترین گشایش گَرانی.


🌹❤️🌹❤️🌹

💐🌾🍀🌼🌷🍃 🍂

دسته ها :

`💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌿🍂          

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

🍀 با عرض سلام

صبح بسیار زیبای روز دوشنبه، هفتم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت 

تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی: 

🌷 سوره مائده، بخشی از آیه 114

رَبَّنَا ... وَارْزُقْنَا وَأَنتَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ ﴿١١٤﴾

🌸 پروردگارا! ای آن که بهترین روزی دهندگانی! ضمن تلاش برای انجام وظایف روزمره و ارائه خدمات صادقانه و با کیفیّت، با دمیدن روح معنویت در کالبد فعالیتهای فکری و بدنی خود، رزق و روزی حلال و خداپسندانه را از پیشگاه کبریائیت مسئلت مینماییم. 

🌷 سوره اعراف، آیه 23

رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنفُسَنَا وَإِن لَّمْ تَغْفِرْ لَنَا وَتَرْحَمْنَا لَنَکُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿٢٣﴾ 

🌸 پروردگارا ما با اشتباهاتی که مرتکب شده ایم در واقع در حق خودمان ظلم کرده ایم ولی ای خالق مهربان، اگر ما را مورد بخشش و رحم و مروت خودت قرار ندهی زیان غیرقابل جبرانی بر ما وارد خواهد شد. پس از پیشگاه کبریائیت استعانت میطلبیم تا خسارات احتمالی را جبران کرده، اشتباهات را اصلاح و بدیها را تبدیل به خوبیها نماییم تا موجبات جلب رضایتت فراهم گردد.


* خدایا! هرچه رفت از سهوکاری

بیامرز از کَرَم، کامرزگاری

(نظامی ـ خسرو و شیرین)


🌹❤️🌹❤️🌹

💐🌾🍀🌼🌷🍃 🍂

دسته ها :

`💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌿🍂          

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ


🍀 با عرض سلام


صبح بسیار زیبای روز یکشنبه، ششم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت 


تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی: 


🌷 سوره نساء، بخشی از آیه 75


رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَـٰذِهِ الْقَرْیَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ وَلِیًّا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ نَصِیرًا ﴿٧٥﴾


🌸 پروردگارا در جامعه ای که اهل آن به یکدیگر ظلم میکنند و به جای عدالت پیشگی و برخورداری از امنیتی که در سایه آن ایجاد میشود، ظلم و بی عدالتی را پیشه خود کرده اند ما را به گونه ای حفظ فرما و نجات بده که ما نیز همچون آنان نباشیم و جهت خارج شدن از چنین بن بستی، برای ما یار و یاور و نصرت دهنده ای مقدر فرما.

 

🌷 سوره مائده، بخشی از آیه 83


رَبَّنَا آمَنَّا فَاکْتُبْنَا مَعَ الشَّاهِدِینَ ﴿٨٣﴾


🌸... پروردگارا! ما را یاری کن تا در سبک زندگی معنویمان به گونه ای بیندیشیم و رفتار کنیم که در زندگی فردی و اجتماعیمان نمونه باشیم و در سایه استعانت از ذات اقدست مصداق و الگوی یک انسان مومن واقعی (شاهد) بوده و نام ما نیز در زمره سایر شاهدان، ثبت گردد.


❤️ خداوندا، در سالگرد میلاد فرخنده پیامبر راستین حضرت زرتشت (ع) که مصادف با ششم فروردین ماه است، به مصداق آیات قرآنی مبنی بر این که ”هیچ تفاوتی بین هیچیک از پیامبران الهی نیست“ قدوم مبارک آن حضرت را گرامی می‌داریم و به فرازهایی از دعاهای آن بزرگوار، آمین میگوییم:


🌷  مرا از آن درمانهایی بخش که تو خود بدانها درمان می کنی.


🌷 مرا از آن پیروزیهایی بخش که تو خود بدانها دشمن را شکست می دهی.


🌷 توفیق دوستی و ستایشگریت را مرحمت فرما (خواستارم که دوست و ستایشگر تو باشم).


کتاب اوستا، منسوب به حضرت زرتشت (ع)، یسنه، هات 11 ـ 9.


https://sites.google.com/site/kotobeasmani/quran/quranemanzum/quran-htm 


🌹❤️🌹❤️🌹

💐🌾🍀🌼🌷🍃 🍂

دسته ها :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با عرض سلام

 صبح بسیار زیبای روز شنبه، پنجم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت

 تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی:

 سوره آل عمران، آیه 193

 رَّبَّنَا إِنَّنَا سَمِعْنَا مُنَادِیًا یُنَادِی لِلْإِیمَانِ أَنْ آمِنُوا بِرَبِّکُمْ فَآمَنَّا رَبَّنَا فَاغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَکَفِّرْ عَنَّا سَیِّئَاتِنَا وَتَوَفَّنَا مَعَ الْأَبْرَارِ ﴿١٩٣

 پروردگارا! آنگاه که مارا دعوت به دین باوری کردند، به دین توحیدی تو گرویدیم. خداوندا خطاهای مارا ببخش و به گونه ای توفیق طاعت و عبادت و رفتار اجتماعی صحیح و خداپسندانه مرحمت فرما تا آنگاه که عُمر دنیوی ما به پایان میرسد، در زُمره آزادگان باشیم.

سوره آل عمران، آیه 194

رَبَّنَا وَآتِنَا مَا وَعَدتَّنَا عَلَىٰ رُسُلِکَ وَلَا تُخْزِنَا یَوْمَ الْقِیَامَةِ إِنَّکَ لَا تُخْلِفُ الْمِیعَادَ ﴿١٩٤

پروردگارا آنچه را که به وسیله پیامبرانت به ما وعده کرده ای عطا فرما و توفیق تمرین و ممارست در خصوص نیک‌پنداری، نیک گفتاری و نیک کرداری را در سبک زندگی معنویمان به گونه ای مرحمت فرما که ضمن برخورداری عادلانه از مواهب دنیوی در روز رستاخیز، نیز با دست پُر و سرافرازی برانگیخته شویم و در پیشگاهت خوار و شرمنده نگردیم. البته توخود آگاهی که دعا را وسیله ارتباط و تمسُّک و تقرّب به ذات اقدست و تکیه بر قدرت لایزالت قرار داده ایم و با تمام وجود، می دانیم که تو خود از خواسته های ما آگاهی و با عدالت و مهرپروریت به وعده های خود عمل خواهی فرمود ... (صفحه اصلی کتب الکترونیک ).
دسته ها :

`💐🍃🌿🌸🍃🌾🌼

🍃🌺🍂

🌿🍂          

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با عرض سلام

صبح بسیار زیبای روز پنج شنبه، سوّم فروردین ماه 1396 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت 

تعطیلات نوروزی و دعاهای قرآنی:

آیه 16 از سوره آل عمران:

رَبَّنَا إِنَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَقِنَا عَذَابَ النَّارِ ﴿١٦﴾

🌷 خداوندا! خودت آگاهی که ایمان آورده و از تاریکیهای جهل به سوی روشناییهای آگاهی، روی آورده ایم، پس به منّ و کَرَم خودت اشتباهات گذشته که به علّت ناآگاهی، مرتکب آن شده ایم را بر ما ببخشا و از عذاب آتش، برهان.

آیه 53 از سوره آل عمران:

رَبَّنَا آمَنَّا بِمَا أَنزَلْتَ وَاتَّبَعْنَا الرَّسُولَ فَاکْتُبْنَا مَعَ الشَّاهِدِینَ ﴿٥٣﴾ 

🌷 پروردگارا به آنچه که نازل فرموده ای ایمان آورده و اوامر پیامبرت را اطاعت نموده و بدینوسیله، اصول اوّلیه دین باوری را با تفکر، تعقل و تدبری که در دیگر آیات قرآنی، بر آن تاکید کرده ای، پذیرفته ایم و اینک از پیشگاه کبریائیت مسئلت مینماییم؛ مقدر فرمایی نام ما را در زمره شاهدان به این واقعیت ها و گروهی که شُهداءَ عَلَی النّاس، نامیده ای، ثبت و ضبط فرمایی. آمین یا رب العالمین

🌹❤️🌹❤️🌹

💐🌾🍀🌼🌷🍃 🍂

دسته ها :
X